IV Niedziela Zwykła
29.01.2023

1. W liturgii Kościoła: we czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Nie ma Mszy świętej o godz.11.00.  Na każdej Mszy świętej będzie poświęcenie gromnic. Ofiary zbierane na tacę w ten dzień są przeznaczone na zakony klauzurowe. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W  czwartek spowiedź od godz.16.00.  Niech rodzice zatroszczą się o spowiedź swoich dzieci oraz ich udział we Mszy świętej w I piątek miesiąca. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30. W I Piątek przypada wspomnienie św. Błażeja, z tej racji na Mszach świętych będzie błogosławieństwo gardła; zaś w niedzielę z racji wspomnienia św. Agaty na każdej Mszy świętej będzie poświęcenie chleba, wody i soli.
  2. Składamy serdeczne – BÓG ZAPŁAĆ – wszystkim, którzy zaangażowali się w piękne świąteczne udekorowanie naszego kościoła i za piękno liturgii. Bardzo prosimy chętnych o pomoc w sobotę przy rozebraniu świątecznej dekoracji.
  3. Bóg zapłać za troską o czystość naszej świątyni. Za wszelkie modlitwy i dobro – Bóg zapłać.
  4. Od 1 lutego do 2 marca będą sprawowane Msze święte gregoriańskie poza parafią za śp. Marię Rusnak z os. Folwark i śp. Józefa Wąchałę.